Reklama – jako forma sztuki w Funktional

agencja reklamowa

Wszystkie osoby zatrudnione w Funktional i współpracujące z nasza firmą, to miłośnicy sztuki i reklamy. W Funktional staramy się łączyć w sobie te dwie dziedziny, tworząc sztukę reklamy – wyjątkowy sposób na reklamowanie swojej marki i swoich produktów poprzez kreatywne działania, nieszablonowe rozwiązania, poszukiwanie nowych płaszczyzn porozumienia pomiędzy marką, a odbiorcą. Udaje nam się to wszystko łączyć, dzięki temu, że oferujemy usługi na różnych płaszczyznach: od kreatywnego brandingu firmy, przez kreowanie reklamy, projektowanie jej, aż po wydruki i realizacje projektów medialnych na bazie współpracy z genialnymi programistami.

Nasza agencja reklamowa to nie jest zwykła wytwórnia projektów ulotek i plakatów dla różnych przedsiębiorstw. W Funktional dbamy o to, by pochylać się nad każdym projektem, wspólnie poszukiwać najkorzystniejsze rozwiązania dla przedsiębiorcy, który pragnie otrzymać najlepszą reklamę z możliwych. Dzięki ścisłej współpracy naszych twórców z klientami udaje się w najdoskonalszy z możliwych sposobów ustalić koncept, według którego będzie prowadzona cała kampania reklamowa, a następnie wdrożyć go w życie. Nie jest to łatwe, bo reklama rządzi się swoimi prawami – niemniej jednak mając pod ręką najlepszych specjalistów z zakresu brandingu, projektowania i mediów, można zdziałać prawdziwe cuda!

Na chwilę obecną mamy spore grono zadowolonych klientów i mnóstwo realizacji, które odniosły prawdziwy reklamowy sukces! Oprócz tego, że działamy jako niezależna agencja reklamowa, współpracujemy również jako podwykonawcy dla wielu agencji reklamowych z Polski i świata! To niepodważalny dowód na to, że w Funktional pracują sami zawodowcy, którzy wiedza, jak zmieniać świat reklamy na lepsze!

Zobacz też:  Agencja reklamowa | Funktional.pl