Cukierki z nadrukiem na wydarzenie okolicznościowe

wydarzenia okolicznosciowe

Cukierki z nadrukiem często spotykane są w roli gadżetów reklamowych. Idąc do biura rachunkowego, bądź na manicure oferowana jest nam słodka przekąska zawierająca na opakowaniu logo danej firmy. Ale krówki mogą posłużyć również jako słodkie upominki w wielu innych sytuacjach.
Krówki na ślub

Młoda para często zastanawia się w jaki sposób pożegnać gości weselnych. Miły akcent na koniec weselnego przyjęcia to już obowiązek, warto więc postawić na coś niebanalnego, ale pozostającego na długo w pamięci. Z pomocą przyjść mogą cukierki z nadrukiem. Mleczne krówki nie tylko wzbudzają wiele pozytywnych emocji, ale stanowią już tradycję. W wielu polskich domach mamy ukrywały je w najgłębszych zakamarkach przed wzrokiem małych łakomczuchów. Warto postawić na krówki z nadrukiem imion młodej pary. Sklep-krowki.com w ramach zamówienia bez dodatkowej opłaty zaprojektuje opakowania, które będą tworzyły jedną kompozycję z weselnymi winietkami czy zaproszeniami.

Jak urozmaicić baby shower?

Historia przyjęć z okazji nadchodzących narodzin nowego członka rodziny zaczerpnięta została z amerykańskiej tradycji. Powoli zakorzenia się również w Polsce, a organizacja takiej imprezy wymaga nie lada wysiłku. Cukierki z nadrukiem nawiązujące do tej okazji mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Urozmaicenie przyjęcia drobnymi słodkościami nawiązującymi do płci dziecka poruszą serca wszystkich gości. Niebieskie cukierki w samoloty, bądź różowe krówki w kokardki sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy nie tylko dla przyszłej mamy, ale również dla wszystkich gości.

Zobacz też: sklep-krowki.com