Rozsmakuj się w włoskich smakach

włoskie smaki

Włoskie smaki kojarzą nam się właściwie tylko z spaghetti, oraz pizzą. Jednak wizyta w włoskiej restauracji Da Pietro, może zmienić ten pogląd diametralnie.

Od 25 lat właściciele tego przepięknie urządzonego miejsca karmią turystów oraz krajanów włoskimi specjałami. Przyszykowana dla klientów karta nie zawiera jednak wyłącznie propozycji dotyczących pizzy i spaghetti- jest o wiele bogatsza.

Na swoją wizytę w tym magicznym miejscu warto zarezerwować dłuższy okres czasu. Rozkoszując się włoskimi smakami, nie będziemy chcieli opuścić tej restauracji nigdy.

Kuchnia włosa oferuje nam oprócz pizzy i spaghetti również świetnie przyrządzone plastry mięs, sery oraz desery, od których będą nam się śmiały oczy. Aktualnie prezentowana karta menu zawiera w sobie zarówno propozycje przystawek, zup, dań głównych, ale również deserów i win. Każdy znajdzie tutaj coś co zadowoli nawet jego najbardziej wybredny gust. Znajdujący się na miejscu specjalista dodatkowo wybierze najbardziej pasujące do potrawy wino.

Domowa, włoska atmosfera tworzona jest przez zgraną i profesjonalną obsługę kelnerską. Z każdym, nawet najmniejszym problemem można się do nich zwrócić bez obaw o wyśmianie. W tym miejscu kultura klienta jest na najwyższym poziomie.

Jednak nie tylko klienci indywidualnie znajdą tutaj swoją ostoję. Restauratorzy oferują również możliwość organizacji szkoleń, konferencji, oraz spotkań biznesowych na których podawane będą największe specjały kuchni włoskiej.

Restauracja włoska taka jak Da Pietro zabierze nas w świat włoskich wakacji nawet w najbardziej pochmurny dzień. Wystrój sali sprawi, że bez trudu klient przeniesie się do małej włoskiej trattorii, która oferuje identyczne w smaku dania jak Da Pietro.

Zobacz więcej: restauracja włoska Kraków | Da Pietro