Prezent dla malucha od Sennej Sówki!

rożek dla noworodka

W naszym kraju wciąż często spotykaną tradycją jest, że idąc w odwiedziny do nowo narodzonego dziecka, przynosi mu się w prezencie podarek. Większość osób jednak często nie wie, co może przydać się maluchowi w pierwszych dniach życia i bardzo często ograniczają się oni do wręczenia pieniędzy. Tymczasem Senna Sówka – sklep z artykułami dla dzieci – pełna jest pomysłów na ciekawe i bajecznie kolorowe prezenty dla noworodków.
Rożek dla noworodka

Jeśli rodzice jeszcze go nie posiadają, jest idealnym prezentem dla malucha. Zapewnia mu tak bardzo potrzebne poczucie bezpieczeństwa, ciepło i komfort – dokładnie warunki, które tak dobrze zna z brzucha mamy. Rożki dla niemowląt od Sennej Sówki są bajecznie kolorowe i wykonane zgodnie ze wszelkimi standardami, co czyni je produktem w pełni bezpiecznym dla noworodków.

Pościel dla malucha

Nawet jeśli rodzice już takową dysponują, to miękkiej i kolorowej pościeli nigdy za wiele. Przy małym dziecku zmieniać ją trzeba dość często, narażona jest bowiem na różne zabrudzenia.

Senna Sówka oferuje wiele wzorów kolorowej pościeli, co sprawia, że samo jej wybieranie wiąże się z ogromną przyjemnością. Do pościeli doskonałym dodatkiem będzie ochraniacz na łóżeczko, który zapobiegnie uderzeniu się przez malucha o szczebelki i wkładaniu między nie rączek i nóżek.

Pieluchy tetrowe

Wydają się może mało oryginalnym podarunkiem, ale chyba każdy rodzic wie, jak bardzo są potrzebne. Służą do wycierania dziecku buzi, utulania go do snu i mnóstwa innych czynności wykonywanych przy noworodku. Senna Sówka oferuje pieluchy zarówno zwykłe białe, jak i kolorowe. Co ciekawe, niektóre dzieci nie wyobrażają sobie snu bez pieluchy przytulonej do policzka.

Zobacz też: Rożki dla niemowląt | Szwalnia snów