Lizaki i inne słodycze z nadrukiem

lizaki z reklamą

Ulotki i banery reklamowe nie są już tak skuteczne jak kiedyś, gdyż jest ich wszędzie zbyt wiele – ludzie przestają zwracać na nie uwagę. Trzeba więc szukać nowych form promocji, jednymi z najlepszych są obecnie słodycze z indywidualnym nadrukiem.

Lizaki reklamowe

To jeden z najbardziej skutecznych gadżetów reklamujących daną firmę lub organizację. Jest to smaczna, słodka i soczysta przekąska kojarząca się z dzieciństwem. Dlatego też otrzymana jako drobny upominek na pewno wzbudzi przyjemne skojarzenia. Przeniosą się one na pozytywne postrzeganie całej firmy. Lizaki występują w wielu smakach, kolorach i kształtach. Bardzo ciekawą propozycją są takie w postaci kuli, jak również wkładane w kartonowe pudełeczka o kształtach takich jak: piramidki, kubiki i duże kule. Opakowania te są na przykład białe i można na nie nanieść własne logo lub hasło reklamowe. Wybrać można także kartoniki bardziej rzucające się w oczy: złote, srebrne, a nawet holograficzne z interesującymi motywami graficznymi.

Promocja firmy dzięki słodyczom

Oczywiście lizaki to tylko jedna z propozycji na reklamowe słodycze z nadrukiem. Świetną promocją staną się także ciastka reklamowe pakowane w estetyczne folie i pudełeczka, lub z jadalnym nadrukiem bezpośrednio na swojej powierzchni. Zdecydować można się także na pyszne cukierki, czekoladki albo gumy do żucia, a nawet miody i napoje w puszkach. Tego rodzaju produkty spożywcze z logo firmy, będą w naturalny, miły i niezbyt nachalny sposób informowały każdego kto je skosztuje o ofercie danej organizacji.

Zobacz więcej : czekoladki z nadrukiem | Super Słodycze