A tak może wycieczka do Gruzji?

Gruzja

Sezon turystyczny w pełni, więc wiele osób z pewnością zastanawia się nad wyborem najlepszego miejsca na spędzenie wakacji czy urlopu. Warto dobrze to przemyśleć, zanim podejmie się wiążącą decyzję. Dla patriotów gospodarczych optymalną opcją jest skorzystanie z polskiego biura podróży tudzież innego krajowego pośrednika czy organizatora tego typu przedsięwzięć. Także poznawanie swojej doczesnej, ziemskiej ojczyzny oraz korzystanie z lokalnych atrakcji turystycznych powinno być priorytetem.

Jeżeli więc w zadowalający sposób spełni się ten patriotyczny obowiązek, który wiąże się z licznymi pozytywnymi konsekwencjami, wynikającymi z tego faktu, dopiero wtedy można z czystym sumieniem pomyśleć o zagranicznych wojażach. Dobrze jest poznać swoich sąsiadów, nawet tych niezbyt nam przychylnych. W dalszej kolejności przyjdzie ewentualnie rozważyć zwiedzenie następnych krain. Wśród nich można wymienić wycieczki do Gruzji, pięknego kraju leżącego na Kaukazie, nad brzegiem Morza Czarnego. To państwo z bardzo bogatymi tradycjami oraz historią.

Niekoniecznie musimy go kojarzyć tylko z pewnym dwudziestowiecznym, wąsatym, komunistycznym zbrodniarzem, chociaż o tym nie należy zapominać. Warto więc spędzić wakacje w Gruzji, aby osobiście przekonać się, co ten kraj ma pozytywnego do zaoferowania. Wymienić tu można choćby herbaciane pola Batumi, opiewane onegdaj w piosence. Trzeba też pamiętać o stolicy państwa, którą jest Tbilisi, czy miejscowości Gori. Przebywał tam swego czasu polski hrabia Przewalski, z którego nazwiskiem związane są znane konie Przewalskiego.